Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

 • ŚWIECA SOJOWA CIASTO DYNIOWE 300 ml – YOUR CANDLE

  60.41 

  SKŁADNIKIwosk SOJOWY, olejek zapachowy, bawełniany knot OPIS Zapach ten, to podstawowe wyposażenie każdej Jesieniary! Jest naszym bestsellerem od kilku lat. Idealna na chłodne, deszczowe wieczory przy książce, filmie lub spotkaniu ze znajomymi. Na początku całe pomieszczenie wypełni fenomenalne połączenie cynamonu, goździków i jesiennej dyni. Po kilku chwilach ujawnią się akordy wanilii, syropu klonowego i szafranu….

 • ŚWIECA SOJOWA PALO SANTO 180 ml – YOUR CANDLE

  52.20 

  SKŁADNIKIwosk SOJOWY, olejek zapachowy, bawełniany knot OPIS Palo Santo, czyli święte drzewo. Jest to rodzaj rośliny o specyficznym zapachu. Jej drewienka używa się od wielu lat do okadzania pomieszczeń, aby oczyścić je z niskich wibracji, złej energii.Jest to idealny zapach dla wszystkich tych, którzy cenią sobie totalny relaks, oczyszczenie myśli, złapanie harmonii w życiu codziennym….

 • ŚWIECA SOJOWA WHISKY & JAZZ 210 ml – YOUR CANDLE

  60.41 

  SKŁADNIKIwosk SOJOWY, olejek zapachowy, bawełniany knot OPIS Świeca sojowa o zapachu Whisky & Jazz. Zapach, który podbił serca zarówno mężczyzn jak i kobiet. Wyczuwalne nuty drzewa sandałowego, ciemnego rumu i paczuli, idealnie łączą się z nutami whisky, bergamotki i kaszmiru. Kompozycja ta, to przepis na udaną zabawę dla każdego. Nuty zapachowe: nuta górna (głowy): bergamotka,…